KONST / Litografier / Litografi 13956327
nr 1395 6327
Lowell Nesbitt
(1933-1993), USA
Litografi, Oldenburgs Studio (Ghost edition). Signerad, numrerad 7/19. Bladets mått: 100x127 cm, oramat löst blad
Lowell Nesbitt, amerikansk bildkonstnär född 1933, död 1993.
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:29:06
3/5 12:31:39
Lowell Nesbitt
Läs mer om Lowell Nesbitt